Skip links

Bränding

“Bränd ei piirdu sugugi ainult toote või teenuse välise küljega – bränd hõlmab ka väärtusi, mida toode või teenus endas kannab, ning inimesi, kes tahavad end sellega siduda.”

Heal brändil on eripärane ja talle iseloomulik nimi ning kõigis turunduskanaleis ühtne välisilme. Bränd jagab toote või teenuse väärtusi ning teenib Sulle palju plusspunkte. Muu hulgas tagab see usaldusväärsuse, tuntuse ja lojaalsuse klientide seas. Võtame näiteks guugeldamise, mis algselt tähendas üksnes Google’i otsingumootori abil päringu tegemist, ent mille all nüüd peab enamik meist silmas internetist info otsimist üldiselt. Või kui palju kordi oled Sa kuulnud hommikuhelbeid kelloggsiteks nimetatavat? Paratamatult kipuvad kliendid eelistama ettevõtet, millest nad on varem kuulnud või mille bränd jätab esmapilgul usaldusväärse mulje. Kas oled valmis olema järgmine Google?

Küsi pakkumist

Brändiraamat

Brändiraamat on justkui ettevõtte pass. Selles on üheselt kirjas kogu brändi puudutav teave, näiteks logode eri versioonid nii trükistel kui ka veebis kasutamiseks, ettevõttega seotud värvused ja nende kasutusreeglid, kirjastiil, dokumendiplankide ja visiitkaartide kujundus jms. Aitame tagada Sinu brändi järjepideva stiili, hoides muu hulgas ära näiteks sellised olukorrad, kus eri kanalites on samal ajal kasutusel kümme eri tooni kollast.

Küsi pakkumist