Digiturundus

E-turunduse alla kuuluvad: esinduslik koduleht,  sotsiaalmeedia kanalid, sisuturundus, SEO, Google reklaam ja e-maili turundus.
E-turunduse eelisteks on mõõdetavad tulemused, väiksemad kulud, pikaajaline mõju ja võimalus oma sihtgruppi segmenteerida.

Sotsiaalmeedia haldus

Sotsiaalmeedia turundus peaks olema digiturunduse üks suurimaid tugisambaid. 2021.aastaks prognoositakse üle kolme miljardi sotsiaalmeedia kasutaja, mis näitab seda kui jõudsalt kasvab sotsiaalmeedia kasutajate arv ja digitaalne maailm on sotsiaalsem kui eales varem.

Beluna Digiagentuur haldab kõiki suurimaid sotsiaalmeedia platvorme- Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin. Koostame sotsiaalmeedia strateegiad, et suurendada brändi tuntust, aitame leida õige sihtrühma, kellel on reaalne huvi sinu ettevõtte/toodete vastu.

ME ANNAME SULLE HÄÄLE, MILLEGA KÕNETADA OMA KLIENTE!

Bränding

Bränd eristab ühe müüja kauba või teenuse teiste müüjate omast. Tugevatel brändidel on omadus siduda end kliendiga, tagades sellega koostöö ka tulevikus. Brändid aitavad inimestel teha valikuid, luues konkurentsieelise ning saavutades ajutise hinnaalanduspakkumise teiselt tootelt. Brändid on suunatud edule ja konkurentsile. Strateegiliselt saab end väljendada erinevalt: kujundus, emotsionaalsus, värvid jne. Kõige olulisem brändil on lahti mõtestada see, mida tahetakse edastada, kui pikk peaks olema konkreetse brändi eluiga ja elukäik. Brändikujundus ehk brändimine on meetod, millega eristada oma toode konkureerivatest toodetest. Maailmaturu konkurentsitingimustes ei saa turg funktsioneerida ilma kaubamärkideta, sest kaubamärgid mõjutavad suurel määral turul valitsevat olukorda. Kaubamärk võimaldab ettevõtjal eristada oma kaupa ja teenust konkurentide omast. Kaubamärk kaitseb ka ettevõtja õigusi ja annab tarbijale infot pakutava kauba või teenuse kvaliteedi kohta.

Beluna Digiagentuuri jaoks on iga klient erinev ja unikaalne. Meie ideede ja lahendustega aitame su ettevõttel õide puhkeda- MEIE OLEMEGI SINU VÄETIS!

Ettevõtte kuvandi loomine eeldab aga põhjalikku eeltööd, kaardistame ära sinu ettevõtte eesmärgid ja kuidas selleni jõuda.

Loome just sinu brändile isikupärase idenditeedi, mis teeb sind nähtavaks ja aitab eristuda konkurentidest.

Sotsiaalmeedia
Koduleht
SEO

Meie pakume:

Turundusplaani koostamist ja selle elluviimist
Kodulehe analüüsi
Sisuturunduse alast konsultatsiooni
SEO analüüsi
Sotsiaalmeedia ülesseadmist ja koolitust
E-maili turunduse